Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1486 hodnocení
5
1435x
4
10x
3
12x
2
4x
1
25x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
PM
Petra Moudrá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2021
Objednávala jsem zde poprvé a můžu všem doporučit. Jsem velice překvapená a spokojená. Hrnky a podtácky vypadají přesně jako na foto.
VD
Věra Domšová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2021
Cokoli jsem zatím koupila, moc pěkné a kvalitní. Za mne ???? %
DT
Dáša Toušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2021
Spokojenost, kvůli náporu před Vánocemi akorát delší dodací lhůta, ale zboží v pořádku, objednala jsem hrnečky, byly "nerozbitně" zabalené, palec nahoru
I
Iva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2021
Naprostá spokojenost ! Úprava objednávky dle mého přání, ochota, vstřícnost, při písemné komunikaci odpověď téměř obratem.
Zboží v pěkné kvalitě. Obchod mohu doporučit :)
S
Silvia
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.12.2021
Spokojenost
PK
Petra Kapplerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.12.2021
Spokojenost????!
B
Blanka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.12.2021
Výborná spolupráce,doporučuji všem milovníkům koní a ne jen jim, prostě všem.Kvalita materialu,provedení,cena dodání, vše OK
Zatím nevím :-)
B
Barča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.12.2021
Plus: výběr, cena, design, komunikace obchodu
mínus: čekala jsem na můj vkus déle, nicméně čekání se vyplatilo :)
Za mě super! :)
R
Rostislav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.12.2021
Super,komunikace,dodání vše jak má být.Dekuji....
JL
Jirina Librova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.12.2021
perfektní,spokojenost
+ Je to originálne, jedinečné a nápadité. Všetka česť Vašej tvorbe.
J
JS
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2021
Naprostá spokojenost.
ZD
Zuzana Dudova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2021
sme velmi spokojni
HM
Hana Martinovičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2021
Ano,jsem spokojená. Jak s kvalitou,tak rychlým dodáním. Jen velikost se mi zdá na 12 let trošku menší.
PS
Petra Steinsova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2021
Zboži nani po 15 dnech nedorazilo.. je stale kdesi na ceste..
PK
Petra Kocourková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2021
dárek k narozeninám pro myslivce, udělal radost, sedí, doručení bez problému :) jistě zde nenakupuji naposledy
VP
Veronika Pospíšilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2021
Perfektní spolupráce, i když vyřízení trvalo o něco déle, než bylo avizováno (v současné době pochopitelné). Potisk triček je nádherný, stejně jako kvalitní materiál a určitě dceři udělají radost pod stromečkem radost :) Současně objednané podtácky mají opravdu originální potisk. Děkuji a určitě se nejedná o poslední objednávku. Obchod určitě doporučuji.
LV
Lenka Višňovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2021
Super komunikace, a trička úžasné.
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2021
Jsem spokojená, dodáno o něco málo rychleji, než psali. Tričko vypadá moc hezky, snad bude i sedět (dárek k Vánocům)
