Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1486 hodnocení
5
1435x
4
10x
3
12x
2
4x
1
25x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
EM
Erika Malá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2021
Jsem velice spokojená. Triko je krásný. Doručení zboží rychlé. Děkuji
R
Romana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2021
Hrnek vypadá skvěle už jich máme víc a jsme velmi spokojeni.
M
Mirka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2021
Nejdřív jsem se bála, že zboží nepřijde do Vánoc. Nakonec přišlo a mikiny i trička jsou nádherná. Za pozdní dodání jsem dostala hrníčky se stejnými potisky jako trička. Děti jsou nadšené. Děkuji
+ Velký výběr, atraktivní vzory
+ Rychlá a kvalitní komunikace
+ Vstřícnost
- Trošku mě mrzí, že mají vše jen na zakázku- člověk musí vybírat a objednávat min. s týdenním předstihem
Objednávala jsem podruhé, opět z mé strany velká spokojenost! Doporučuji!
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.12.2021
Doporučuji, krásné triko, skvělá domluva, dodání tak jak se řeklo i přesto, že je před Vánoci. Naprostá spokojenost, určitě si ještě objednám
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.12.2021
Rychlé dodání, vše perfektní :)
Š
Štěpánka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.12.2021
Vše v pořádku, objednáno dvakrát. Doporučuji!
J
Janina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2021
Naprostá spokojenost. I před svátky dodržení termínů.
A
Agata
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2021
Spokojená
PB
Petra Barošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2021
Spokojená. Trička jsou super. Snad bude velikost sedět. Uvidíme pod stromečkem,jakou udělá radost. Pro mě radost udělalo. Delší doba dodání před Vánoci,ale to chápu,hlavně,že to došlo. Doporučuji.
A
Alice
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2021
Dodržení doby dodání????.Informace o stavu objednávky????.Triko je dárek pod????,tak snad se bude líbit.Snad jen,chtěla jsem se na triko podívat ale pytlík je přelepen cedulkou o údržbě ,tak jí nechci poškodit,tak snad bude vše O.K.
R
RichardSprigo
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2021
Spokojný, tovar super
TČ
Tomáš Černý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2021
Skvělá komunikace, na ruční výrobu a počet zakázek rychlé dodání, v případě reklamace rychle řešení ve prospěch zákazníka.
Vřele doporučuji.
2.12 objednávka, u produktů informace, že budou do 10ti dnů, 15.12 jsem se ptala jestli zboží bude do Vánoc, odpověď 17.12, že zboží se muselo objednat a teprve přišlo na sklad. Jestli přijde dětem pod stromek netuším. Informace od obchodu nemám.
Dobrý den,
velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Snažíme se vyhotovit většinu objednávek tak, aby stihly zákazníkům dorazit pod stromeček. Jelikož jsme malá rodinná firma a všichni jsme zapojeni do výroby našich produktů, tak se to bohužel odrazilo na horší komunikaci s našimi zákazníky. Plně si uvědomujeme, že nás to neomlouvá. Uděláme maximum proto, aby Vaše objednávka dorazila pod Stromeček.
Vaše objednávka je hrazena převodem, takže Vám již nemůžeme na objednávku poskytnou slevu, ale v případě, že na náš obchod v budoucnu změníte názor, rádi Vám poskytneme slevu za způsobené komplikace.
Ještě jednou se velmi omlouváme.
VV
Vladimír Vyšata
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2021
spokojen
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2021
Dobrá kvalita,rychlé dodání,výborná komunikace,doporucuji
KS
Katerina Smidova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2021
Kvalitní potisk, rychlé dodání a příjemná komunikace s obchodem.
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2021
Zboží dorazilo v pořádku. Produkt se mi líbí.
Š
Štěpánka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2021
Velmi originální design potisků. Zboží dorazilo v pořádku, vypadá dobře.
+ Skvělé materiály
+ Ochota personálu
+ Možnost realizovat vlastní návrh
