Potisk na zakázku

Neoslovilo Tě nic z naší nabídky na e-shopu LANIGA.CZ? Nebo jen zkrátka toužíš po vlastním a originálním návrhu? Chceš zviditelnit svou firmu? Pak pro Tebe máme skvělou zprávu. Tiskneme na zakázku a to už od 1ks! Naší hlavní specializací je potisk textilu, triček, mikin, tepláků, reklamních předmětů a mnoho dalšího. Jsme schopni Ti ale nabídnout mnohem více! Mrkej na naši nabídku. Neboj se a ozvi se nám. ;-)

Tisk-textilu-na-miru2

NABÍZÍME

  • Potisk textilu již od 1 kusu
  • Grafické práce - vytvoříme grafický návrh
  • Přímý digitální potisk textilu
  • Digitální transferový potisk
  • Sublimační potisk
  • Flex nažehlovací folie
  • Branding a vlastní značka
  • Výšivka
  • Řezaná grafika, nálepky, polepy...
  • Tiskoviny, banery, vizitky, letáčky, 3D loga...


PŘÍMÝ DIGITÁLNÍ POTISK TEXTILU A DIGITÁLNÍ TRANSFER

Přímý digitální potisk textilu je jedinečná technologie, která nám umožňuje tisknout na textil již od 1ks a to za bezkonkurenční ceny. Tato technologie dokáže perfektně potisknout bílý, barevný i černý textil a dokáže natisknout i ty nejmenší detaily a stínování. Tisk fotografie nebo velmi náročná grafika proto není žádný problém. Při tvorbě grafiky Tě tedy omezuje pouze Tvá fantazie. Digitální tiskárna na přímý potisk textilu si opravdu poradí s jakoukoliv grafikou. Aby byl výsledný efekt tisku co nejlepší, je důležité používat především textilie ze 100% bavlny. Dobrých výsledků dosáhneme také u textilu s materiálem, který obsahuje alespoň 80%bavlny. U materiálu s nižším procentem bavlny může docházet k výrazným a nežádoucím barevným odchylkám. U digitálního potisku textilu nelze vždy přesně dodržet PANTONE odstíny barev. S výběrem nejvhodnějšího materiálu a techniky potisku Ti vždy rádi poradíme. Největší množnou plochu, kterou jsme schopni přímým digitálním potiskem potisknout je 40x50cm. V případě, že by sis přál/a potisk dostat na svůj textil sám/a, nabízíme také digitální transfer, kdy je potisk natištěn přímým tiskem na speciální arch, který si následně můžeš nažehlit na svůj textil.

DTG


POLI-FLEX FOLIE

Další z nabízených tiskových technologií je tisk pomocí poli-flex fólií. Jedná se o speciální folie určené k potisku triček a textilních výrobků. Technologií lze tisknout velké množství předmětů a je rovněž vhodná k tisku již od 1ks. Touto technologií potiskneme téměř jakýkoliv materiál, není tedy nutné mít textil ze 100% bavlny. Folie si bez problému poradí s polyesterem, viskózou, bambusem, elastanem, softshelem atd. Tato technologie je vhodná především na jednobarevné tisky a na tvorbu různých efektů. Kromě klasické škály barev lze tisknout i různé efektní tisky jako třpytivé, plyšové, 3D vystouplé nápisy, perforovaný tisk, reflexní tisk, metalické, zrcadlové a neonové tisky. Možností je u této technologie opravdu mnoho. Technologie se hodí spíš pro zakázky v menším objemu a to cca do 100ks, pak je vhodné již přemýšlet nad sítotiskem, který také zvládne velké množství podobných efektů.

Flex_1
Tabulka-rozmery-tiskuPŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA

K tomu, abychom neúčtovali poplatek za předtiskovou přípravu požadujeme grafiku ve formátu 1:1, bez pozadí ve formátu PNG, JPEG, TIFF, PSD, AI, EPS nebo PDF. Grafika může být vektorová i rastrová. U rastrové grafiky je důležité aby obrázek byl v co nejlepší kvalitě pro co nejlepší tisk. Pokud není možné grafiku dle zmíněných požadavků dodat, rádi ji upravíme a připravíme k tisku. V případě, že máš grafiku správně připravenou k tisku se poplatek nehradí. 

KATALOGY TEXTILU K POTISKU

.KATALOG TEXTILU MALFINI. 

.KATALOG TEXTILU - OSTATNÍ ZNAČKY. 

. 
KATALOG REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ
.

*Katalogy neslouží jako e-shop. Slouží pouze k výběru textilu nebo reklamních předmětů pro Tvou zakázku. Lze objednat i čisté zboží bez potisku.
U objednávky na zakázku vždy uveď název a značku produktu nebo nám pošli odkaz na Tebou vybraný produkt. Poptávku a objednávku můžeš učinit přes e-mail info@lanigaart.cz

 

 


SUBLIMAČNÍ POTISK

Sublimační tisk je jediná technika, kdy není barva tisknutá na materiál, ale je tisknutá do materiálu. Sublimací lze tisknout pouze na textilie vyrobené ze 100% polyesteru a na povrchy se speciální vrstvou vhodnou pro sublimaci. Nelze si tedy donést např. vlastní hrnečky k potisku. Touto technologií lze, kromě textilu, potisknout různé reklamní předměty jako jsou hrnečky, klíčenky, přívěsky, podtácky, polštářky, láhve, puzzle a mnoho dalšího. Sublimační technologií se vždy tiskne pouze na bílé trička nebo produkty. Pokud chceš potisknout barevné polyesterové tričko sublimačně, pak doporučujeme vždy tisknout tmavou, ideálně černou barvou, případně odstínem v barvě trička, ale o několik tónu tmavším (např. na tyrkysově modré tričko tmavě modrý potisk). Sublimační technologií lze rovněž tisknout od 1ks. Kromě reklamní předmětů lze sublimačně tisknout i třeba celopotisky triček. U celopotisku je výroba náročnější a trvá déle a je ideální tisknout při větším odběru. Doporučujeme se vždy u nás informovat ohledně možností sublimačního potisku. Materiálů, střihů a produktů vhodných pro sublimační tisk je obrovské množství a se vším Ti samozřejmě rádi poradíme.

Sublimace


VÝŠIVKA

Výšivka je další technologií, kterou nabízíme. Potřebuješ-li vysoce kvalitní a trvanlivé označení svého produktu, pak doporučujeme právě výšivku. Výšivka se hodí převážně na hutnější materiály jakou jsou bundy, softhelky, monterky, čepice a kšiltovky, polokošile. U výšivky je nutná důkladná konzultace. Mnohdy je potřeba grafiku pro vyšití upravit a zjednodušit. Výšivka si totiž neumí poradit s příliš velkými detaily nebo s příliš tenkým písmem a linkami. Výšivku lze provádět i od 1ks, cenově je to však poměrně nevýhodné a tak doporučujeme vždy odebrání více kusů. Výšivku jsme schopni udělat klasicky i 3D, barevná škála je prakticky neomezená. Lze vybírat ze stovky barev nití a to i např. zlaté a stříbrné nitě. K nacenění výšivky je vždy nutné dodat tisková data ve vektorovém formátu nebo-li v křivkách.

Vysivka


BRANDING A VLASTNÍ ZNAČKA

Uvažuješ-li o tvorbě vlastní značky nebo tvorbě vlastní kolekce, pak Ti nabízíme branding Tvého textilu v podobě imprint potisku. Jedná se o tisk štítku za krkem s Tvým logem a informacemi o Tvé značně. Doporučujeme se u tisku šítku vyvarovat používání tmavých barev, které pak mohou prosvítat na druhou stranu textilu, což by mohlo být pro koncového zákazníka nežádoucí. Takto označený textil vypadá skvěle a značce to dodá zcela profesionální vzhled. Doporučujeme štítky tisknout od 100ks, zvládneme natisknout i 1 štítek, ale cenově to nebude příliš výhodné. Lze také tisknout štítky sítotiskovým nebo digitálním transferem, které si následně můžeš na textil nažehlit sám/a.


ŘEZANÁ GRAFIKA A POLEPY

Řezaná grafika je technologie, která rovněž využívá folií, tentokrát lepících. Vytvoříme Ti tedy vyřezané nálepky, polepíme auto Tvým logem nebo Ti vytvoříme různé nápisy a obrazce pro Tvé vlastní použití. Jsme rovněž schopni vyrobit celopotištěné nálepky s ořezem nebo potisknout celopotiskem lepící folii pro polep výloh, aut a mnoho dalšího.


TISKOVINY A 3D LOGA

Chceš pro svou firmu vizitky, nálepky, letáky nebo banery? Není problém. Z tiskovin jsme schopni Ti nabídnout prakticky cokoliv. Reklamní banery Tě zviditelní, vyznačují se obrovskou výdrží, lze je omývat a používat i za nepříznivého počasí. Ve vnitřních prostorech se můžeš prezentovat třeba roll-upem což je takový vertikální banner, který vypadá velmi efektivně a stylově. Svou firemní identitu můžeš dále doplnit i drobnostmi jako jsou letáčky, vizitky, plakáty, brožury a mnoho dalšího. Chceš-li ať to v Tvé firmě vypadá opravdu luxusně, pak Ti můžeme zhotovit 3D logo s polystyrenu, logo nabarvíme dle Tvého přání a můžeme jej opatřit i plexisklem pro luxusnější vzhled. Vše dle Tvých požadavků a přání. Pomůžeme Ti s firemní identitou od A do Z. 


ZPRACUJEME GRAFICKÝ NÁVRH

Znáš ten pocit, kdy Tě napadne něco naprosto světového, ale nevíš jak bys to zpracoval/a? Pak můžeš využít našich služeb! Grafické práce a umění naprosto milujeme. Chceš-li vědět, jak moc jsme graficky zdatní, stačí, když koukneš na náš e-shop a hned budeš moct posoudit zda-li se Ti naše práce líbí. Rádi Ti vytvoříme grafický návrh přesně podle Tvým představ a to od vizitky až po Tvou vlastní módní kolekci včetně brandingu. ;)
TVORBA GRAFICKÉHO NÁVRHU - 450 Kč / hod. bez DPH
 *Zákazník přebírá plnou zodpovědnost za autorství a dodržení autorských práv dodané grafiky a to i v případě zpracování grafiky naší firmou.

  

NAPIŠ NÁM O NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU:

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

PODÍVEJ SE NA NAŠI PRÁCI