ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Neoslovilo Tě nic z naší nabídky na e-shopu? Nebo jen zkrátka toužíš po vlastním a originálním návrhu? Pak pro Tebe máme skvělou zprávu. Nyní si u nás můžeš nechat vyrobit tričko přesně podle svých představ!

3,1

TISK JIŽ OD 1 KS

Chceš originální tričko, takové, které nemá nikdo jiný na světě a nevíš, kde si ho máš nechat zhotovit? Tak to jsi narazil na správnou firmu. Tiskneme již od 1 kusu za bezkonkurenční ceny!
Chceš obléct svůj sportovní tým do originálních triček nebo chceš trička pro svou firmu? Sháníš vhodného výrobce textilu pro svůj e-shop? Pak věř, že jsme ochotni splnit Ti jakékoliv přání.

ZPRACUJEME GRAFICKÝ NÁVRH

Znáš ten pocit, kdy Tě napadne něco naprosto světového, ale nevíš jak bys to zpracoval/a? Pak můžeš využít našich služeb! Grafiku a umění naprosto milujeme a proto také vytváříme návrhy, které nabízíme přes náš e-shop. Chceš-li tedy vědět, jak moc jsme graficky zdatní, stačí, když koukneš na náš e-shop a hned budeš moct posoudit zda-li se Ti naše práce líbí. Rádi Ti vytvoříme grafický návrh přesně podle Tvým představ.

PŘÍMÝ DIGITÁLNÍ POTISK TEXTILU

Přímý digitální potisk textilu je jedinečná technologie, která nám umožňuje tisknout jak více objemové zakázky, tak i zakázky od 1 kusu. Tato technologie dokáže perfektně potisknout bílý, barevný i černý textil a dokáže natisknout i ty nejmenší detaily. Tisk fotografie nebo velmi náročné grafiky proto není žádný problém. Při tvorbě grafiky Tě tedy omezuje pouze Tvá fantazie. Digitální tiskárna na přímý potisk textilu si opravdu poradí s jakoukoliv grafikou.


TRANSFEROVÝ POTISK A SUBLIMACE

Kromě digitálního potisku můžeme nabídnout i potisk pomocí termo transferových poli flex fólií nebo sublimační tisk. Transferový tisk je velmi kvalitní a stálý tisk. Výhodou transférového tisku je možnost potisku i materiálů s příměsí elastanu nebo lycry (potisk při napnutí nepraská). Další výhodou je možnost tisku neonových barev což žádný jiný tisk neumožňuje. Nevýhodou je tisk pouze jednobarevných nenáročných a nestínovaných motivů. Hodí se tedy spíše pro jednoduché návrhy. Tuto technologii lze kombinovat i s digitálním potiskem. Transférový potisk také umožňuje tisk třpytivých glitterovaných fólií, semišových fólií, 3D fólií a dalších.
Dále nabízíme také sublimační tisk. Sublimační tisk je jediná technika, kdy není barva tisknutá na materiál, ale je tisknutá do materiálu. Sublimací lze tisknout pouze textilie vyrobené ze 100% polyesteru.


Zakázková-výroba-tricka

 

CENÍK NEPOTIŠTĚNÉHO TEXTILU

zobrazit katalog
V našem online katalogu nalezneš veškeré ceny textilu, na který můžeme tisknout. U každého typu trička, mikiny, tílka atd. je uvedené materiálové složení, gramáž a ostatní potřebné informace. Pokud máš vybráno, stačí udělat objednávku do e-mailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. :-)

* Veškeré ceny nepotištěného textilu jsou uvedeny v katalogu. Sazba DPH je 21%.


CENÍK POTISKU

POTISK NA BÍLÝ TEXTIL

ceník-bílý-textil

* Veškeré ceny potisků jsou uvedeny bez DPH a bez textilu. Sazba DPH je 21%.

 

POTISK NA TMAVÝ A BAREVNÝ TEXTIL

ceník-černý-textil

* Veškeré ceny potisků jsou uvedeny bez DPH a bez textilu. Sazba DPH je 21%.

PŘEDTISKOVÁ ÚPRAVA - 200 KČ

V případě, že máš grafiku připravenou k tisku, se poplatek nehradí. K tomu, abychom neúčtovali poplatek za předtiskovou úpravu požadujeme grafiku ve formátu 1:1, bez pozadí ve formátu PNG, PSD, případně PDF. Grafika může být vektorová i rastrová. Pokud není možné grafiku dle zmíněných požadavků dodat, rádi ji v rámci předtiskové úpravy upravíme. Grafika určená na tisk černého textilu může obsahovat černé pozadí a grafika na bílý textil může obsahovat bílé pozadí. V tomto případě lze dodat grafiku i ve formátu *jpeg.

* Cena za předtiskovou úpravu je uvedena bez DPH. Sazba DPH je 21%.

TVORBA GRAFICKÉHO NÁVRHU - 400 Kč / h

Naše grafické služby nabízíme každému, kdo neví, jak svůj nápad dostat do grafické podoby. Ať už se jedná o tričko na narozeniny, hobby nebo nějakou designovku, rádi se na této tvorbě budeme podílet.

* Cena za grafické práce je uvedena bez DPH. Sazba DPH je 21%.


*Zákazník přebírá plnou zodpovědnost za autorství a dodržení autorských práv dodané grafiky a to i v případě zpracování grafiky naší firmou.


Zakázková-výroba

 

PROHLÉDNI SI NAŠI PRÁCI 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: