Potisk na zakázku

Neoslovilo Tě nic z naší nabídky na e-shopu LANIGA.CZ? Nebo jen zkrátka toužíš po vlastním a originálním návrhu? Chceš zviditelnit svou firmu? Pak pro Tebe máme skvělou zprávu. Tiskneme na zakázku a to už od 1ks! Naší hlavní specializací je potisk textilu, triček, mikin, tepláků, reklamních předmětů a mnoho dalšího. Jsme schopni Ti ale nabídnout mnohem více! Mrkej na naši nabídku. Neboj se a ozvi se nám. ;-)

Tisk-textilu-na-miru2

NABÍZÍME

  • Potisk textilu již od 1 kusu
  • Grafické práce - vytvoříme grafický návrh
  • Přímý digitální potisk textilu
  • Digitální transferový potisk
  • Sublimační potisk
  • Flex nažehlovací folie
  • Branding a vlastní značka
  • Výšivka
  • Řezaná grafika, nálepky, polepy...
  • Tiskoviny, banery, vizitky, letáčky, 3D loga...


PŘÍMÝ DIGITÁLNÍ POTISK TEXTILU A DIGITÁLNÍ TRANSFER

Přímý digitální potisk textilu je jedinečná technologie, která nám umožňuje tisknout na textil již od 1ks a to za bezkonkurenční ceny. Tato technologie dokáže perfektně potisknout bílý, barevný i černý textil a dokáže natisknout i ty nejmenší detaily a stínování. Tisk fotografie nebo velmi náročná grafika proto není žádný problém. Při tvorbě grafiky Tě tedy omezuje pouze Tvá fantazie. Digitální tiskárna na přímý potisk textilu si opravdu poradí s jakoukoliv grafikou. Aby byl výsledný efekt tisku co nejlepší, je důležité používat především textilie ze 100% bavlny. Dobrých výsledků dosáhneme také u textilu s materiálem, který obsahuje alespoň 80%bavlny. U materiálu s nižším procentem bavlny může docházet k výrazným a nežádoucím barevným odchylkám. U digitálního potisku textilu nelze vždy přesně dodržet PANTONE odstíny barev. S výběrem nejvhodnějšího materiálu a techniky potisku Ti vždy rádi poradíme. Největší množnou plochu, kterou jsme schopni přímým digitálním potiskem potisknout je 40x50cm. V případě, že by sis přál/a potisk dostat na svůj textil sám/a, nabízíme také digitální transfer, kdy je potisk natištěn přímým tiskem na speciální arch, který si následně můžeš nažehlit na svůj textil.

DTG


POLI-FLEX FOLIE

Další z nabízených tiskových technologií je tisk pomocí poli-flex fólií. Jedná se o speciální folie určené k potisku triček a textilních výrobků. Technologií lze tisknout velké množství předmětů a je rovněž vhodná k tisku již od 1ks. Touto technologií potiskneme téměř jakýkoliv materiál, není tedy nutné mít textil ze 100% bavlny. Folie si bez problému poradí s polyesterem, viskózou, bambusem, elastanem, softshelem atd. Tato technologie je vhodná především na jednobarevné tisky a na tvorbu různých efektů. Kromě klasické škály barev lze tisknout i různé efektní tisky jako třpytivé, plyšové, 3D vystouplé nápisy, perforovaný tisk, reflexní tisk, metalické, zrcadlové a neonové tisky. Možností je u této technologie opravdu mnoho. Technologie se hodí spíš pro zakázky v menším objemu a to cca do 100ks, pak je vhodné již přemýšlet nad sítotiskem, který také zvládne velké množství podobných efektů.

Flex_1CENÍK PŘÍMÉHO POTISK NA BÍLÝ A SVĚTLÝ TEXTIL 

CENIK TISK-bílý-2022

Ceny jsou pouze orientační. Pokud požaduješ více než 20 ks, napiš nám na náš e-mail info@lanigaart.cz o individuální cenovou nabídku.
* Veškeré ceny potisků jsou uvedeny bez DPH a bez textilu. Sazba DPH je 21%.

 

CENÍK PŘÍMÉHO POTISKU NA ČERNÝ A TMAVÝ TEXTIL 
(Tento ceník platí také pro digitální transfer a poli-flex folie)

CENIK TISK-černý-2022

Ceny jsou pouze orientační. Pokud požaduješ více než 20 ks, napiš nám na náš e-mail info@lanigaart.cz o individuální cenovou nabídku.
* Ceny třpytivých a efektních potisků(fólií) + 10kč
* Veškeré ceny potisků jsou uvedeny bez DPH a bez textilu. Sazba DPH je 21%.


CENÍK PŘÍMÉHO POTISKU NA BAREVNÝ TEXTIL 

CENIK TISK-barevný-2022

Ceny jsou pouze orientační. Pokud požaduješ více než 20 ks, napiš nám na náš e-mail info@lanigaart.cz o individuální cenovou nabídku.
* Veškeré ceny potisků jsou uvedeny bez DPH a bez textilu. Sazba DPH je 21%.


Tabulka-rozmery-tiskuPŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA - 150 KČ bez DPH

K tomu, abychom neúčtovali poplatek za předtiskovou přípravu požadujeme grafiku ve formátu 1:1, bez pozadí ve formátu PNG, JPEG, TIFF, PSD, AI, EPS nebo PDF. Grafika může být vektorová i rastrová. U rastrové grafiky je důležité aby obrázek byl v co nejlepší kvalitě pro co nejlepší tisk. Pokud není možné grafiku dle zmíněných požadavků dodat, rádi ji upravíme a připravíme k tisku. V případě, že máš grafiku správně připravenou k tisku se poplatek nehradí. 

KATALOGY TEXTILU K POTISKU

.KATALOG TEXTILU MALFINI. 

.KATALOG TEXTILU - OSTATNÍ ZNAČKY. 

*Katalogy neslouží jako e-shop. Slouží pouze k výběru textilu pro Tvou zakázku. Lze objednat i čistý textil bez potisku.
U objednávky textilního zboží vždy uveď název a značku produktu nebo nám pošli odkaz na Tebou vybraný produkt. Poptávku a objednávku můžeš učinit přes e-mail info@lanigaart.cz


SUBLIMAČNÍ POTISK

Sublimační tisk je jediná technika, kdy není barva tisknutá na materiál, ale je tisknutá do materiálu. Sublimací lze tisknout pouze na textilie vyrobené ze 100% polyesteru a na povrchy se speciální vrstvou vhodnou pro sublimaci. Nelze si tedy donést např. vlastní hrnečky k potisku. Touto technologií lze, kromě textilu, potisknout různé reklamní předměty jako jsou hrnečky, klíčenky, přívěsky, podtácky, polštářky, láhve, puzzle a mnoho dalšího. Sublimační technologií se vždy tiskne pouze na bílé trička nebo produkty. Pokud chceš potisknout barevné polyesterové tričko sublimačně, pak doporučujeme vždy tisknout tmavou, ideálně černou barvou, případně odstínem v barvě trička, ale o několik tónu tmavším (např. na tyrkysově modré tričko tmavě modrý potisk). Sublimační technologií lze rovněž tisknout od 1ks. Kromě reklamní předmětů lze sublimačně tisknout i třeba celopotisky triček. U celopotisku je výroba náročnější a trvá déle a je ideální tisknout při větším odběru. Doporučujeme se vždy u nás informovat ohledně možností sublimačního potisku. Materiálů, střihů a produktů vhodných pro sublimační tisk je obrovské množství a se vším Ti samozřejmě rádi poradíme.

SublimaceCENÍK SUBLIMAČNÍHO POTISKU

CENIK TISK-sublimační potisk

Ceny jsou pouze orientační. Pokud požaduješ více než 20 ks, napiš nám na náš e-mail info@lanigaart.cz o individuální cenovou nabídku.
* Veškeré ceny potisků jsou uvedeny bez DPH a bez textilu. Sazba DPH je 21%.


KATALOGY REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ K POTISKU

.KATALOG REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ.

*Katalogy neslouží jako e-shop. Slouží pouze k výběru produktu pro Tvou zakázku. Lze objednat produkty i bez potisku.
U objednávky reklamních předmětů vždy uveď kód vybraného produktu. Poptávku a objednávku můžeš učinit přes e-mail info@lanigaart.cz
VÝŠIVKA

Výšivka je další technologií, kterou nabízíme. Potřebuješ-li vysoce kvalitní a trvanlivé označení svého produktu, pak doporučujeme právě výšivku. Výšivka se hodí převážně na hutnější materiály jakou jsou bundy, softhelky, monterky, čepice a kšiltovky, polokošile. U výšivky je nutná důkladná konzultace. Mnohdy je potřeba grafiku pro vyšití upravit a zjednodušit. Výšivka si totiž neumí poradit s příliš velkými detaily nebo s příliš tenkým písmem a linkami. Výšivku lze provádět i od 1ks, cenově je to však poměrně nevýhodné a tak doporučujeme vždy odebrání více kusů. Výšivku jsme schopni udělat klasicky i 3D, barevná škála je prakticky neomezená. Lze vybírat ze stovky barev nití a to i např. zlaté a stříbrné nitě. K nacenění výšivky je vždy nutné dodat tisková data ve vektorovém formátu nebo-li v křivkách.

Vysivka


BRANDING A VLASTNÍ ZNAČKA

Uvažuješ-li o tvorbě vlastní značky nebo tvorbě vlastní kolekce, pak Ti nabízíme branding Tvého textilu v podobě imprint potisku. Jedná se o tisk štítku za krkem s Tvým logem a informacemi o Tvé značně. Doporučujeme se u tisku šítku vyvarovat používání tmavých barev, které pak mohou prosvítat na druhou stranu textilu, což by mohlo být pro koncového zákazníka nežádoucí. Takto označený textil vypadá skvěle a značce to dodá zcela profesionální vzhled. Doporučujeme štítky tisknout od 100ks, zvládneme natisknout i 1 štítek, ale cenově to nebude příliš výhodné. Lze také tisknout štítky sítotiskovým nebo digitálním transferem, které si následně můžeš na textil nažehlit sám/a.


ŘEZANÁ GRAFIKA A POLEPY

Řezaná grafika je technologie, která rovněž využívá folií, tentokrát lepících. Vytvoříme Ti tedy vyřezané nálepky, polepíme auto Tvým logem nebo Ti vytvoříme různé nápisy a obrazce pro Tvé vlastní použití. Jsme rovněž schopni vyrobit celopotištěné nálepky s ořezem nebo potisknout celopotiskem lepící folii pro polep výloh, aut a mnoho dalšího.


TISKOVINY A 3D LOGA

Chceš pro svou firmu vizitky, nálepky, letáky nebo banery? Není problém. Z tiskovin jsme schopni Ti nabídnout prakticky cokoliv. Reklamní banery Tě zviditelní, vyznačují se obrovskou výdrží, lze je omývat a používat i za nepříznivého počasí. Ve vnitřních prostorech se můžeš prezentovat třeba roll-upem což je takový vertikální banner, který vypadá velmi efektivně a stylově. Svou firemní identitu můžeš dále doplnit i drobnostmi jako jsou letáčky, vizitky, plakáty, brožury a mnoho dalšího. Chceš-li ať to v Tvé firmě vypadá opravdu luxusně, pak Ti můžeme zhotovit 3D logo s polystyrenu, logo nabarvíme dle Tvého přání a můžeme jej opatřit i plexisklem pro luxusnější vzhled. Vše dle Tvých požadavků a přání. Pomůžeme Ti s firemní identitou od A do Z. 


ZPRACUJEME GRAFICKÝ NÁVRH

Znáš ten pocit, kdy Tě napadne něco naprosto světového, ale nevíš jak bys to zpracoval/a? Pak můžeš využít našich služeb! Grafické práce a umění naprosto milujeme. Chceš-li vědět, jak moc jsme graficky zdatní, stačí, když koukneš na náš e-shop a hned budeš moct posoudit zda-li se Ti naše práce líbí. Rádi Ti vytvoříme grafický návrh přesně podle Tvým představ a to od vizitky až po Tvou vlastní módní kolekci včetně brandingu. ;)
TVORBA GRAFICKÉHO NÁVRHU - 450 Kč / hod. bez DPH
 *Zákazník přebírá plnou zodpovědnost za autorství a dodržení autorských práv dodané grafiky a to i v případě zpracování grafiky naší firmou.

  

NAPIŠ NÁM O NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU:

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

PODÍVEJ SE NA NAŠI PRÁCI

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení