UPOZORĚNÍ - vzhledem k navyšujícímu se počtu objednávek v období před Vánoci se může dodací doba Tvé objednávky prodloužit. Proto buď prosím trpělivý/á, o Tvé objednávce víme a pracujeme na ni. Budeš-li chtít vědět bližší info, kontaktuj nás prosím e-mailem nebo přes náš chat. :-)

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Neoslovilo Tě nic z naší nabídky na e-shopu LANIGA.CZ? Nebo jen zkrátka toužíš po vlastním a originálním návrhu? Chceš zviditelnit svou firmu? Pak pro Tebe máme skvělou zprávu. Tiskneme na zakázku! Naší hlavní specializací je potisk textilu, triček, mikin, tepláků, reklamních předmětů a mnoho dalšího. Jsme schopni Ti ale nabídnout mnohem více! Mrkej na naši nabídku. Neboj se a ozvi se nám. ;-)

NABÍZÍME

 • Potisk textilu již od 1 kusu
 • Grafické práce
 • Přímý digitální potisk textilu
 • Sítotisk
 • Sublimační potisk
 • Flex nažehlovací folie
 • Výšivka
 • Branding a vlastní značka
 • Gravírování, tamponový tisk, UV tisk, pískování
 • Řezaná grafika, nálepky, polepy aut...
 • Tiskoviny, banery, vizitky, letáčky, 3D loga...


TISK TEXTILU JIŽ OD 1 KS

Chceš originální tričko nebo mikinu? Takovou, kterou nemá nikdo jiný na světě a nevíš, kde si to máš nechat zhotovit? Tak to jsi narazil na správnou firmu. Tiskneme již od 1 kusu za bezkonkurenční ceny! Přímý potisku textilu je také jediná z technologií u kterých si můžeš pohodlně spočítat cenu tisku podle našeho ceníku. Ostatní technologie jsou náročnější a je tedy nutné je vždy nacenit individuálně na míru každého zákazníka.

ZPRACUJEME GRAFICKÝ NÁVRH

Znáš ten pocit, kdy Tě napadne něco naprosto světového, ale nevíš jak bys to zpracoval/a? Pak můžeš využít našich služeb! Grafické práce a umění naprosto milujeme. Chceš-li vědět, jak moc jsme graficky zdatní, stačí, když koukneš na náš e-shop a hned budeš moct posoudit zda-li se Ti naše práce líbí. Rádi Ti vytvoříme grafický návrh přesně podle Tvým představ a to od vizitky až po Tvou vlastní módní kolekci včetně brandingu. ;)

PŘÍMÝ DIGITÁLNÍ POTISK TEXTILU A DIGITÁLNÍ TRANSFER

Přímý digitální potisk textilu je jedinečná technologie, která nám umožňuje tisknout na textil již od 1ks a to za bezkonkurenční ceny. Tato technologie dokáže perfektně potisknout bílý, barevný i černý textil a dokáže natisknout i ty nejmenší detaily a stínování. Tisk fotografie nebo velmi náročná grafika proto není žádný problém. Při tvorbě grafiky Tě tedy omezuje pouze Tvá fantazie. Digitální tiskárna na přímý potisk textilu si opravdu poradí s jakoukoliv grafikou. Aby byl výsledný efekt tisku co nejlepší, je důležité používat především textilie ze 100% bavlny. Dobrých výsledků dosáhneme také u textilu s materiálem, který obsahuje alespoň 80%bavlny. U materiálu s nižším procentem bavlny může docházet k výrazným a nežádoucím barevným odchylkám. U digitálního potisku textilu nelze vždy přesně dodržet PANTONE odstíny barev. S výběrem nejvhodnějšího materiálu a techniky potisku Ti vždy rádi poradíme. Největší množnou plochu, kterou jsme schopni přímým digitálním potiskem potisknout je 40x50cm. V případě, že by sis přál/a potisk dostat na svůj textil sám/a, nabízíme také digitální transfer, kdy je potisk natištěn přímým tiskem na speciální arch, který si následně můžeš nažehlit na svůj textil.
DTG

SÍTOTISK A SÍTOTISKOVÝ TRANSFER

Asi nejznámějším druhem potisku je sítotisk. Při sítotisku se barva nanáší přímo na textil/produkt a to přes předem připravené síta s připraveným motivem. Sítotisk je technologie, která se vyznačuje především vysokou odolností proti seprání a sytými barvami. Sítotiskem však bohužel nelze tisknout od 1ks. Lze tisknout přibližně od 30ks a to za předpokladu, že se bude jednat ideálně o jednobarevný tisk. Při tisku složitějšího a vícebarevného motivu se vyplatí tisknout sítotiskem přibližně od 50-100ks. Sítotiskem lze také vytvořit různé tiskové efekty jako jsou třpytivé tisky, vystouplé tisky, puff-nafouknutý efekt, neonové barvy, fosforový tisk svítící ve tmě a mnoho dalšího. Dokážeme potisknout plochu o velikosti 40x52cm, pro méně barevné motivy(do 4 barev) jsme schopni tisknout do velikosti až 50x70cm.
Chceš-li si nažehlit potisky sám/a, můžeš využít sítotiskový nebo digitální transfer, který je natištěn na speciální arch z kterého si jej můžeš přenést a nažehlit na Tvé produkty.Sitotisk

SUBLIMAČNÍ POTISK

Sublimační tisk je jediná technika, kdy není barva tisknutá na materiál, ale je tisknutá do materiálu. Sublimací lze tisknout pouze na textilie vyrobené ze 100% polyesteru a na povrchy se speciální vrstvou vhodnou pro sublimaci. Nelze si tedy donést např. vlastní hrnečky k potisku. Touto technologií lze, kromě textilu, potisknout různé reklamní předměty jako jsou hrnečky, klíčenky, přívěsky, podtácky, polštářky, láhve, puzzle a mnoho dalšího. Sublimační technologií se vždy tiskne pouze na bílé trička nebo produkty. Pokud chceš potisknout barevné polyesterové tričko sublimačně, pak doporučujeme vždy tisknout tmavou, ideálně černou barvou, případně odstínem v barvě trička, ale o několik tónu tmavším (např. na tyrkysově modré tričko tmavě modrý potisk). Sublimační technologií lze rovněž tisknout od 1ks. Kromě reklamní předmětů lze sublimačně tisknout i třeba celopotisky triček. U celopotisku je výroba náročnější a trvá déle a je ideální tisknout při větším odběru. Doporučujeme se vždy u nás informovat ohledně možností sublimačního potisku. Materiálů, střihů a produktů vhodných pro sublimační tisk je obrovské množství a se vším Ti samozřejmě rádi poradíme. 
Sublimace

FLEX FOLIE

Další z nabízených tiskových technologií je tisk pomocí poli-flex fólií. Jedná se o speciální folie určené k potisku triček a textilních výrobků. Technologií lze tisknout velké množství předmětů a je rovněž vhodná k tisku již od 1ks. Touto technologií potiskneme téměř jakýkoliv materiál, není tedy nutné mít textil ze 100% bavlny. Folie si bez problému poradí s polyesterem, viskózou, bambusem, elastanem, softshelem atd. Tato technologie je vhodná především na jednobarevné tisky a na tvorbu různých efektů. Kromě klasické škály barev lze tisknout i různé efektní tisky jako třpytivé, plyšové, 3D vystouplé nápisy, perforovaný tisk, reflexní tisk, metalické, zrcadlové a neonové tisky. Možností je u této technologie opravdu mnoho. Technologie se hodí pro zakázky v menším objemu a to cca do 30-50ks, pak je vhodné již přemýšlet nad sítotiskem, který také zvládne velké množství podobných efektů.
Flex_1

VÝŠIVKA

Výšivka je další technologií, kterou nabízíme. Potřebuješ-li vysoce kvalitní a trvanlivé označení svého produktu, pak doporučujeme právě výšivku. Výšivka se hodí převážně na hutnější materiály jakou jsou bundy, softhelky, monterky, čepice a kšiltovky, polokošile. U výšivky je nutná důkladná konzultace. Mnohdy je potřeba grafiku pro vyšití upravit a zjednodušit. Výšivka si totiž neumí poradit s příliš velkými detaily nebo s příliš tenkým písmem a linkami. Výšivku lze provádět i od 1ks, cenově je to však poměrně nevýhodné a tak doporučujeme vždy odebrání více kusů. Výšivku jsme schopni udělat klasicky i 3D, barevná škála je prakticky neomezená. Lze vybírat ze stovky barev nití a to i např. zlaté a stříbrné nitě.
Vysivka

BRANDING A VLASTNÍ ZNAČKA

Uvažuješ-li o tvorbě vlastní značky nebo tvorbě vlastní kolekce, pak Ti nabízíme branding Tvého textilu v podobě imprint potisku. Jedná se o tisk štítku za krkem s Tvým logem a informacemi o Tvé značně. Doporučujeme se u tisku šítku vyvarovat používání tmavých barev, které pak mohou prosvítat na druhou stranu textilu, což by mohlo být pro koncového zákazníka nežádoucí. Takto označený textil vypadá skvěle a značce to dodá zcela profesionální vzhled. Doporučujeme štítky tisknout od 100ks, zvládneme natisknout i 1 štítek, ale cenově to nebude příliš výhodné. Lze také tisknout štítky sítotiskovým nebo digitálním transferem, které si následně můžeš na textil nažehlit sám/a.

 GRAVÍROVÁNÍ, TAMPONOVÝ TISK, UV TISK A PÍSKOVÁNÍ

Gravírování do kovových cedulek, mincí nebo medailí, potisk propisek, nerovných předmětů nebo pískování do sklad. I tyto technologie Ti můžeme nabídnout. Máš-li tedy specifický požadavek, věříme, že Ti zvládneme vyjít vstříc. Nic pro nás není překážkou.

ŘEZANÁ GRAFIKA A POLEPY

Řezaná grafika je technologie, která rovněž využívá folií, tentokrát lepících. Vytvoříme Ti tedy vyřezané nálepky, polepíme auto Tvým logem nebo Ti vytvoříme různé nápisy a obrazce pro Tvé vlastní použití. Jsme rovněž schopni vyrobit celopotištěné nálepky s ořezem nebo potisknout celopotiskem lepící folii pro polep výloh, aut a mnoho dalšího.

TISKOVINY A 3D LOGA

Chceš pro svou firmu vizitky, nálepky, letáky nebo banery? Není problém. Z tiskovin jsme schopni Ti nabídnout prakticky cokoliv. Reklamní banery Tě zviditelní, vyznačují se obrovskou výdrží, lze je omývat a používat i za nepříznivého počasí. Ve vnitřních prostorech se můžeš prezentovat třeba roll-upem což je takový vertikální banner, který vypadá velmi efektivně a stylově. Svou firemní identitu můžeš dále doplnit i drobnostmi jako jsou letáčky, vizitky, plakáty, brožury a mnoho dalšího. Chceš-li ať to v Tvé firmě vypadá opravdu luxusně, pak Ti můžeme zhotovit 3D logo s polystyrenu, logo nabarvíme dle Tvého přání a můžeme jej opatřit i plexisklem pro luxusnější vzhled. Vše dle Tvých požadavků a přání. Pomůžeme Ti s firemní identitou od A do Z. 

CENÍK PŘÍMÉHO TISKU TEXTILU

POTISK NA BÍLÝ TEXTIL 
(Tento ceník platí pouze pro přímý potisk textilu)

CENIK TISK-bílý1

Pokud požaduješ více než 30 ks, napiš nám na náš e-mail info@lanigaart.cz o individuální cenovou nabídku.

* Veškeré ceny potisků jsou uvedeny bez DPH a bez textilu. Sazba DPH je 21%.

 

POTISK NA TMAVÝ A BAREVNÝ TEXTIL 
(Tento ceník platí pouze pro přímý potisk textilu a pro transferový a poli flex tisk )

CENIK TISK-černý1

Pokud požaduješ více než 30 ks, napiš nám na náš e-mail info@lanigaart.cz o individuální cenovou nabídku.

* Ceny třpytivých a efektních potisků(fólií) + 15kč
* Veškeré ceny potisků jsou uvedeny bez DPH a bez textilu. Sazba DPH je 21%.


Tabulka-rozmery-tisku


KATALOGY TEXTILU A REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ K POTISKU

 KATALOG TEXTILU MALFINI 

*Katalog neslouží jako e-shop. Slouží pouze k výběru textilu pro Tvou zakázku. Lze objednat i čistý textil bez potisku.

 KATALOG TEXTILU - OSTATNÍ ZNAČKY 

*Katalog neslouží jako e-shop. Slouží pouze k výběru textilu pro Tvou zakázku. Lze objednat i čistý textil bez potisku.

 
KATALOG REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

*Katalog neslouží jako e-shop. Slouží pouze k výběru textilu pro Tvou zakázku. Lze objednat i čistý textil bez potisku.

U objednávky textilního nebo reklamního zboží vždy uveď název a značku produktu.

Pokud máš vybráno, stačí udělat objednávku do e-mailu info@lanigaart.cz, telefonicky: +420 739 055 286 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže.
Ne všechny produkty bývají vždy skladem. Proto se u nás vždy nejdříve informuj zda-li produkt, který se Ti líbí není zrovna vyprodaný.

 

PŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA - 150 KČ bez DPH

K tomu, abychom neúčtovali poplatek za předtiskovou úpravu požadujeme grafiku ve formátu 1:1, bez pozadí ve formátu PNG, JPEG, TIFF, PSD, AI, EPS nebo PDF. Grafika může být vektorová i rastrová. U rastrové grafiky je důležité aby obrázek byl v co nejlepší kvalitě pro co nejlepší tisk. Pokud není možné grafiku dle zmíněných požadavků dodat, rádi ji upravíme a připravíme k tisku. V případě, že máš grafiku správně připravenou k tisku se poplatek nehradí. 

TVORBA GRAFICKÉHO NÁVRHU - 350 Kč / hod. bez DPH

 
*Zákazník přebírá plnou zodpovědnost za autorství a dodržení autorských práv dodané grafiky a to i v případě zpracování grafiky naší firmou.

 

 

NAPIŠ NÁM O NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU:

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

PODÍVEJ SE NA NAŠI PRÁCI