Reklamace a výměna zboží

ADRESA PRO REKLAMACI, VÝMĚNU A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

LANIGA s.r.o

Korunní 637/67, Ostrava, 709 00,
Česká Republika


Reklamace

Zboží, které Ti dorazilo nesplňuje Tvé očekávání, je poničené nebo jinak znehodnocené? Potisk se začal odlupovat, praskat, sepral se nebo má tričko jinou nežádoucí vadu?
V takovém případě máš pochopitelně právo na reklamaci. Pošli nám tričko na adresu uvedenou výše a po posouzení a uznání reklamace Ti vyměníme zboží za nové. Reklamace se vztahuje pouze na zboží s výrobní vadou. Pokud sis tričko poničil sám nevhodným zacházením, nebude reklamace uznaná. Doba k vyřízení reklamace je 30 dnů.

Výměna a vrácení zboží

Došlo Ti tričko, které Ti úplně nesedí a chceš jinou velikost? – no problem. :) Prostě nám napiš na e-mail info@lanigaart.cz v čem je zakopaný pes nebo využij reklamační formulář a my Ti tričko vyměníme.
V případě, že Ti tričko nebude sedět a nebudeš si již přát výměnu za jinou velikost, zašli nám zboží zpět na naši adresu spolu s kopií faktury a reklamačním formulářem, kde uvedeš veškeré informace včetně bankovního účtu na který Ti můžeme vrátit peníze.

Pokud si nákup jednoduše rozmyslíš, můžeš nám zboží bez udání důvodu do 14 dnů vrátit.

Veškeré zboží k výměně či vrácení musí být neprané, nenošené a nepoškozené. Nebude-li tak učiněno výměna i vrácení budou zamítnuty bez možnosti náhrady za škodu.

Vymena-zbozi

Jak zboží reklamovat, vrátit, vyměnit?

O reklamovaném zboží nás vždy informuj buď telefonicky, e-mailem nebo využij reklamační formulář. Balíček odešli na výše uvedenou adresu s kopií faktury a přiloženým reklamačním formulářem, kde popíšeš kde se stala chyba a jak si přeješ, aby byla vyřešena. Pokud nemáš možnost fakturu snadno okopírovat, pošli nám fotografii faktury nebo číslo faktury (stačí i číslo objednávky) na e-mail společně s požadavkem na reklamaci, výměnu či vrácení.

Na výměnu zboží, řešení reklamace a vrácení peněz máme dle našich obchodních podmínek 30 dnů od přijetí Tvé žádosti na reklamaci (dle vyplněného a podepsaného reklamačního formuláře).

V případě reklamace zboží, kde došlo k pochybení z naší strany, vracíme po přiložení účtenky nebo podacího lístku z pošty také poštovné hrazené směrem k nám. Účtenku nebo podací lístek stačí naskenovat nebo vyfotit a zaslat na náš e-mail info@lanigaart.cz.

REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ
Klikni na obrázek. V novém okně se Ti zobrazí reklamační formulář ve formátu PDF. Stačí vytisknout, vyplnit a zaslat s reklamovaným zbožím k nám. :-)
reklamacni-formular