Trička GIO flow®

Když se řekne GIO flow®, tak si zaručeně musíš představit tu nejvyšší kvalitu textilu, kterou šijeme přímo tady u nás v Česku - a to v naší dílně. Nejen, že jsou tato trička neskutečně příjemná na pohmat, ale jak je jednou oblečeš, tak už je nebudeš chtít sundat! Ano, tak pohodlná jsou! :-) Že nám nevěříš? Dovol nám tedy, abychom Ti značku GIO flow® trochu víc představili. :-)

benefits-of-bamboo-fibre-ortohispania3

V čem hledat přidanou hodnotu u materiálů použitých k výrobě GIO flow® smartwear?

Pro výrobu výrobků GIO flow® jsou používány převážně materiály, které nezatěžují životní prostřední, mají původ v obnovitelných zdrojích a jsou zároveň biologicky odbouratelné. Výroba všech námi používaných materiálů vychází z dřevní hmoty (buk, dub, smrk, eukalyptus) a v případě bambusu pak z trávní hmoty - ten se k výrobě GIO flow® používá nejčastěji.

Materiál je výsledkem dalšího zpracování viskózového vlákna vyrobeného konvenčním způsobem 
z bambusové dřeviny. Aby se produkty více blížily dnešním módním trendům, pak bambusovou viskózu doplňuje elastan, který zajišťuje požadovanou přiléhavost a komfort při nošení. Poměrové složení materiálu je pak 95 % bambusové viskózy a 5 % elastanu. 

Stále častěji jsou tyto materiály skloňovány jako materiály budoucnosti, kdy nemalé prostředky do dalšího vývoje investuje dnes i Finsko, které představilo další zdroj, a to finskou břízu. 

  • snižuje pocit únavy v důsledku termoregulačních vlastností
  • omezuje pocení a s tím spojený případný pach
  • je antibakteriální díky obsahu přírodní látky Kun, která účinně omezuje množení bakterií
  • komfortní na nošení, příjemný na omak, nedráždí pokožku

 

LANIGA NA GIO flow®

Za materiály, které používáme v našem e-shopu si stojíme. Používáme kvalitní, certifikovaný textil, ale chtěli jsme zkusit něco nového, jedinečného a hlavně - 100% ČESKÉHO. Rozhodli jsme se spojit projekty LANIGA a GIO flow® a přenést kus naší originální tvorby na tak skvělý materiál a vytvořit tak 100% ČESKÝ výrobek, který zaručeně jinde nenajdeš.

Je pro nás zásadní, že se GIO flow® realizuje v České republice. Pouze používaná surová příze je zajištěna dovozem, kdy tuto není možné v našich tuzemských podmínkách vyrobit. Z takové příze se uplete materiál a ten se pak dále barví, stříhá, šije a žehlí výhradně zde u náš v České republice, konkrétně v naší dílně v Ostravě. :-) Hotové GIO flow® poté putuje do naší tiskárny, kde zhotovíme konečné umělecké dílo, které už nebudeš chtít sundat. :-)


Jak se starat o trička GIO flow® ?

Ať už je tričko GIO flow® potištěné či nikoliv, tak jej můžeš prát v pračce a to ideálně na 30°C a pouze gelovými pracími prostředky. Použij šetrné ždímání (maximálně 600 otáček). V případě, že použiješ vyšší otáčky, můžeš tak nenávratně poškodit elasticitu trička a nemusí Ti být uznána případná reklamace.
NIKDY na trička GIO flow® nepoužívej aviváž! Vyhni se také bubnové sušičce, tričko má rádo přirozené schnutí.

gio flag

Motto: Let’s feel this moment. Dress up feeling!

Veškeré výrobky GIO flow® jsou o materiálech s vysokým potenciálem. Padnoucí střih. Pocit "druhé" kůže.

Pro více informací přejdi na stránku www.gioflow.cz.