Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1486 hodnocení
5
1435x
4
10x
3
12x
2
4x
1
25x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2021
Naprostá spokojenost. Trika krásná, velikosti bych rekla, ze odpovídají. Pod stromkem určitě udělají radost.
Hezké zboží, zdá se kvalitní (uvidíme při používání), dodací doba delší, ale objednávala jsem s předstihem, takže to nevadilo. Myslím, že psali, že zboží se po objednávce zadalo do výroby, takže dodací doba tomu odpovídá. Jsem spokojená.
AP
Andrea Palettová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2021
Dodání rychlé,vše ok.
+ Solidnost. Vstřícnost. Možnost výměny v případě chybně vybrané velikosti až po Vánocích.
D
Denisa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2021
Rychlé dodání, vše v naprostém pořádku. Trička krásné a kvalitní, už se těším, až je najde chlap pod stromkem :)
+ Kvalitni zbozi, ochota, bezproblemove dodani
+ sortiment
+ rychlost
+ kvalita
PS
Petra práce Sauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2021
je pěkné, objednávám už po 2.
MB
Marie Bednařova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2021
Obrovská spokojenost. Material i potisk dle přání naprosto famozni... Rychle dodání.
Doporučuji ????????????????????
vše v pořádku
S
Sofia
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2021
Rýchle dodanie tovaru, zakúpený tovar presne podľa popisu a obrázku, dobre spracovaná webová stránka. Veľká spokojnosť.
HJ
Hana Janďourková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2021
Příjemný materiál...luxusní potisk... moc hezký
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2021
Spokojenost
JT
Jaroslava Tencerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2021
Velká spokojenost, vřele doporučuji... ochotě mi vyšly vstříc ve všem, milé a profesionální jednání... krásné a cenově dostupné dárky...
+ Webová stránka je pekne spracovaná.
ZK
Zdenka Kombercová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2021
V pořádku doručeno, originální oblečení, super motivy. Fandím a chválím :-)
KB
Klára Borovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2021
Objednala jsem si trička i hrníčky s podtáckama, za mě vše super. Zase ráda objednám :-)
MP
Milena Pencova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2021
Velmi spokojená hrneček je krásný
J
Josef
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2021
Tady je zkrátka vše "jinak" v tom nejlepším slova smyslu - stran jednání: neobyčejná ochota, individuální (až přátelský) přístup a velké (!) pochopení; stran produktů: originální motivy spolu s maximální kvalitou vyhotovení.
Z
Zuzka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2021
Super!
