Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1486 hodnocení
5
1435x
4
10x
3
12x
2
4x
1
25x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
SV
Silvie Velkoborská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2021
Naprostá spokojenost. Kvalitní materiály i potisk!
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2021
Ano, rychlá dodávka a trička jsou vyrobena z velmi příjemného materiálu.
D
Darina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2021
Jsem spokojená. Byl to dárek a líbil se. Zboží objednáno 5.4., odesláno 14.4.
VŠE PERFEKTNÍ
S obchodem mám dobré zkušenosti už jsem si objednávala zboží několikrát a byla jsem vždy spokojená.Dobrá komunikace i rychlé vyřízení a doručení objednávky.Trika jsou originální.
Byl to dárek, líbil se.
+ velmi kvalitní zboží - hezké provedení
J
Jiri
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2021
Velka spokojnost s komunikaciou i kvalitou, dakujem
A
Alicja
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2021
vse ok:))
JK
Jitka Kordova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2021
V poradku
+ Originální
JL
Jana Lněničková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2021
Všechno bez problémů. Trička vypadají skvěle.
Rychle dodanie, prijemna komunikacia zo strany obchodu
Hrnky jsou krásné, jen přišel hrnek s vlkem z Forest pack místo objednaného vlka z Polar pack.
+ Perfektní zboží, výborná komunikace, výměna velikosti proběhla rychle a bez problémů, o všem jsem byl informován prostřednictvím emailu
- Žádnou neshledávam
Mohu jen doporučit
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2021
Triko jsem mi moc líbilo kvalitní materiál.Doporučuji.
Zboží dorazilo v pořádku. Spokojenost. Doporučuji podrobně pročíst velikostní tabulku, velikosti pro děti 6-8 let odpovídá spíše na 6 let a to samé u velikosti 8-10 let, spíše pro 8 leté dítě.
A
Alica
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2021
Vše je v pořádku. Doporučuji.
JP
Jarmila Pfalzerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2021
100% spokojenost
V první řadě oceňuji opravdu příjemnou a osobní komunikaci. Navíc mi firma vyšla velice vstříc s nasledující objednávkou, kterou jsem potřeboval jako dárek pro někoho dalšího.
Zboží se po objednání pár dní vyrábí přímo na zakázku. Jde o poctivou práci, která byla ve výsledku opravdu perfektní. Žádná Čína, žádný přeprodej. Velice si této přidané hodnoty cením a rozhodně DOPORUČUJI!
