Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1486 hodnocení
5
1435x
4
10x
3
12x
2
4x
1
25x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
A
Anne
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2021
Produkt přišel kvalitní a v pořádku to jo, ale čekat 2 týdny po zaplacení, než se rozhodnou balíček poslat? To je velké mínus
V
Vladimír
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2021
Vše v naprostém pořádku. Na prodejně pomohli vybrat velikost, zvolit správnou (hezkou) barvu trika i potisku.
MM
Mária Micháliková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2021
Top kvalita, krásne obrázky zvierat zasadené do ich prirodzeného prostredia. Vrelo odporúčam :)
Veľkosť je cca o číslo menšia
P
Pavla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2021
Rychlé dodání a jsou úžasné... Krásné provedení prostě TOP
JR
Jan Rédr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.5.2021
Rychlé a bezúhonné dodání výrobků, originální kousky za zajímavou cenu.
+ Pěkné zboží, rychlé dodání vše proběhlo na jedničku. Není co vytknout
L
Ladislava
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2021
Veliká spokojenost a vysoká kvalita + originální nápady. Doporučuji!
VT
Věra Třísková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2021
Dobrá kvalita,perfektně sedí i velikost,mohu doporučit ????
MM
Miroslav Matúšek
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
6.5.2021
Vyber a druhy tovarov maju solidne alev mojej nedavnej objednavke bola jedna zo šalok poskodena s odtrhnutym uskom cize salka za 10,38€ bola znehodnotena a chybou zleho zabalenia nie mojou ... V objednavke som mal 8 salok a jedenu tasku na rameno , skoda ze zo 100 eurovej objednavky mi 10% znehodnotili co uz ... firma by mala zamestnavatnavat ludi ktori vedia balit tovar zodpovedne a nie ako poloamateri ... je to skoda ze takato dobra firma si takto kazi meno , za mna je to mega minus .... mohli ste mat stabilneho zakaznika ...
S pozdravom ...
K
Katrin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2021
Spokojenost, velmi ochotní a rychlé vyřízení ????
PB
Petr Bouchal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2021
Bezvadný
N
Natália
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2021
Spokojnosť. Krásne a kvalitné.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2021
Veliká spokojenost. Sice jsem váhala ve velikosti ale perfektně sedí. Velmi doporučuji
DT
Daniel Tichý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2021
Vše v pořádku :)
+ ochota a dobrá komunikace
ŠZ
Šárka Zwardońová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2021
Velmi spokojena.
JB
Jiřina Bezděková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2021
Veliká spokojenost. Příjemný a kvalitní materiál a velice kvalitní potisk.
TH
Tereza Hoffmannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2021
Spokojenost: komunikace v pořádku, rychlé odeslání, bezproblémový obchod
ML
Martina Lipavská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2021
Jsem velmi spokojená
