ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

PŘÍMÝ DIGITÁLNÍ POTISK TEXTILU

Přímý digitální potisk textilu je jedinečná technologie, která nám umožňuje tisknout jak více objemové zakázky, tak i zakázky od 1 kusu. Tato technologie dokáže perfektně potisknout bílý, barevný i černý textil a dokáže natisknout i ty nejmenší detaily. Tisk fotografie nebo velmi náročné grafiky proto není žádný problém. Při tvorbě grafiky Tě tedy omezuje pouze Tvá fantazie. Digitální tiskárna na přímý potisk textilu si opravdu poradí s jakoukoliv grafikou.
Inkousty i přípravky, které používáme pro přímý potisk textilu jsou vyráběny na vodní bázi a jsou naprosto ekologické.

TRANSFEROVÝ POTISK A SUBLIMACE

Kromě digitálního potisku můžeme nabídnout i potisk pomocí termo transferových poli flex fólií nebo sublimační tisk. Transferový tisk je velmi kvalitní a stálý tisk. Výhodou transférového tisku je možnost potisku i materiálů s příměsí elastanu nebo lycry (potisk při napnutí nepraská). Další výhodou je možnost tisku neonových barev což žádný jiný tisk neumožňuje. Nevýhodou je tisk pouze jednobarevných nenáročných a nestínovaných motivů. Hodí se tedy spíše pro jednoduché návrhy. Tuto technologii lze kombinovat i s digitálním potiskem. Transférový potisk také umožňuje tisk třpytivých glitterovaných fólií, semišových fólií, 3D fólií a dalších.
Dále nabízíme také sublimační tisk. Sublimační tisk je jediná technika, kdy není barva tisknutá na materiál, ale je tisknutá do materiálu. Sublimací lze tisknout pouze textilie vyrobené ze 100% polyesteru.

jAKÁ BUDE CENA?

Každá zakázka je jedinečná a vyžaduje individuální přístup. Připravili jsme pro Tebe ceníky, které Ti můžou nastínit v jaké ceně by se Tvá zakázka mohla pohybovat. Cena bývá vždy upřesněna ještě předtím než se do zakázky pustíme. Budeš tak vždy dopředu vědět, kolik přesně Tě zakázka bude stát.

 

CENÍKY SI MŮŽEŠ STÁHNOUT NÍŽE:

Přímý digitální potisk textilu-CENÍK

Transferový a sublimační tisk-CENA NA DOTAZ

 

Předtisková úprava: 200 Kč
V případě, že si grafiku k tisku připravíš sám se poplatek neplatí.
Grafiku k tisku potřebujeme mít připravenou ve formátu 1:1, bez pozadí ve formátu *png, *psd, *tiff . Grafika může být vectorová i rastrová. Grafika určená na tisk černého textilu může obsahovat černé pozadí a grafika na bílý textil může obsahovat bílé pozadí. V tomto případě lze dodat grafiku i ve formátu *jpeg.

 

Tvorba grafického návrhu: 400 Kč / hod
Máš-li nápad a chceš jej zpracovat, rádi Ti nabídneme naše grafické služby.

 

*Zákazník přebírá plnou zodpovědnost za autorství a dodržení autorských práv dodané grafiky a to i v případě zpracování grafiky naší firmou.
*Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH a bez textilu.

UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE

KONTAKTUJ NÁS

Máš-li jakékoliv dotazy ohledně zakázkové výroby nebo potřebuješ poradit s grafickým návrhem či s naceněním Tvé zakázky, neváhej a obrať se na nás. 🙂

sleduj nás