Reklamace

Zboží, které Ti došlo nesplňuje Tvé očekávání, je poničené nebo jinak znehodnocené? Potisk se začal odlupovat, praskat nebo má tričko jinou nežádoucí vadu?
V takovém případě máš pochopitelně právo na reklamaci. Pošli nám tričko na adresu uvedenou výše a po posouzení a uznání reklamace Ti vyměníme zboží za nové. Reklamace se vztahuje pouze na zboží s výrobní vadou. Pokud sis tričko poničil sám nevhodným zacházením, nebude reklamace uznaná. Doba k vyřízení reklamace je nejdéle 30 dnů.

Výměna a vrácení zboží

Došlo Ti tričko, které Ti úplně nesedí a chceš jinou velikost? – no problem. 🙂 Prostě nám napiš na e-mail info@lanigaart.cz v čem je zakopaný pes nebo využij reklamační formulář a my Ti tričko vyměníme.
V případě, že Ti tričko nebude sedět a nebudeš si již přát výměnu za jinou velikost, zašli nám zboží zpět na naši adresu spolu s kopií faktury a reklamačním formulářem, kde uvedeš svůj bankovní účet na který Ti můžeme vrátit peníze.

Pokud si nákup jednoduše rozmyslíš, můžeš nám zboží bez udání důvodu do 14 dnů vrátit.

Veškeré zboží k výměně či vrácení musí být neprané, nenošené a nepoškozené. Nebude-li tak učiněno výměna i vrácení budou zamítnuty bez možnosti náhrady za škodu.

Jak zboží reklamovat, vrátit, vyměnit?

O reklamovaném zboží nás vždy informuj buď telefonicky, e-mailem nebo využij reklamační formulář. Balíček odešli na výše uvedenou adresu s kopií faktury a přiloženým reklamačním formulářem, kde popíšeš kde se stala chyba a jak si přeješ, aby byla vyřešena. Pokud nemáš možnost fakturu snadno okopírovat, pošli nám fotografii faktury nebo číslo faktury(nebo objednávky) na e-mail společně s požadavkem na reklamaci, výměnu či vrácení.

Na výměnu zboží, řešení reklamace a vrácení peněz máme dle našich obchodních podmínek 30 dnů od přijetí Tvé žádosti na reklamaci(dle vyplněného a podepsaného reklamačního formuláře).

V případě reklamace zboží, kde došlo k pochybení z naší strany, vracíme po přiložení účtenky nebo podacího lístku z pošty (nebo scanu či fotografie na mail) také poštovné hrazené směrem k nám.

REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ