Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1486 hodnocení
5
1435x
4
10x
3
12x
2
4x
1
25x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KG
Katarína Golianová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.8.2020
Pekne
MK
Miroslav Kubalík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.8.2020
Krásne tričká,ťažko si vybrať. Bude ich asi viac v šatníku.
ZH
Zdeňka Hnízdilova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.8.2020
Jsem spokojena a dcerky z tricek jsou nadšené
FH
Filip Hullman
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.7.2020
Každé triko originál, příjemné nošení, rychlé dodání.
JJ
Jaroslava Juránková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.7.2020
Velice spokojená, doporučuji všem kdo má pejsky!!!!!!!
BA
Barbora Absolonová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.7.2020
Uzasny material, akorat velikost L by mohla byt větší, jinak super ????
KK
Kateřina Kobzíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.7.2020
Každé triko originál, příjemné nošení, rychlé dodání.
RB
Romana Bušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.7.2020
Naprosto super! Krásný potisk na super materiálu ???? vřele doporučuji
MV
Michaela Váchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.7.2020
Moc doporučuji, tričko z kvalitního materiálu, tisk super provedený a velmi vstřícné jednání.. ????????????
PK
Petra Koudelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.7.2020
vše v pořádku, tričko příjemné a kvalitně zpracované
BV
Bohumil Vaněček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.7.2020
Ano doporučuji všem
MV
Martina Visingerova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.7.2020
Velka spokojenost.Rychle dodani,tricko kvalitni,super.
+ prostě TOP
+ rodinná atmosféra
+ přístup k zákazníkovi
Nejlepší přístup k zákazníkovi
RŠ
Radomil Švec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2020
Spokojenost ????
EL
Eunika Lhotková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2020
Potisk je nádherný, sytý a detailní. Samotné tričko velmi kvalitní. Děkuji a ráda doporučuji. :o)
LT
Lukáš Tutko
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.7.2020
Samotné tričko je dosť tenké no kvalitne. Potlač je tiež kvalitná s peknými sýtymi farbami.
MO
Michaela Oborníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.7.2020
Potisky jsou krásné, nápadité, materiál triček jsem čekala příjemnější.
SH
Silvia Hajlikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.7.2020
Velka spokojnost
SV
Silvia Vuck-Wolf
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.7.2020
Kvalitný materiál, krásna potlač, obdarovaný bol nadmieru spokojný ???????? Ďakujeme veľmi pekne ????
L
Lucia
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.7.2020
Veľmi. Kvalitný materiál a aj potlač. Odporúčam.
