Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1486 hodnocení
5
1435x
4
10x
3
12x
2
4x
1
25x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
J
Jarka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2020
Tricka su krasne,dakujem aj dobra kvalita
T
Terka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2020
Velká spokojenost! Triko od nich mám už přes rok a obrázek je stále krásný. Objednala jsem další, i pro děti. Jsou to nádherné obrázky, parádní střih i kvalita. Všem doporučuji.
S
siSKA
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2020
S obchodom je to OK, horšie je však produkt ????. Zlý strih ????????
- Tričko má divotvorný strih hrozne úzke rukávy inak má široký strih
Dobrý den,
tričko, které jste si objednala má vypasovaný, ale volnější střih a jak je vidět na fotografii produktu, tak má také poměrně hluboký výstřih. Dovoluji si říct, že tento střih není pro každého, ovšem zákazníci s tričkem do teď byli spokojeni. Je samozřejmě normální, že Vám střih trička nemusí vyhovovat a proto tričko můžete vyměnit nebo vrátit. Tento motiv nabízíme také na tričkách s klasickými střihy. Na klasická trička tiskneme téměř veškeré naše motivy, včetně Vámi zvoleného Melody of nature. Rádi Vám nevyhovující tričko vyměníme za tričko s klasickým střihem. :-)
Přejeme krásný den,
Tým LANIGA
D
Denisa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2020
Spokojenost.
Doporučuji.
K
Kami
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2020
Vše rychle a v pořádku, triko kvalitní... Ještě jsem neprala.
T
Tomáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2020
Moc, jednání super a výrobky ještě lepší :)
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2020
Byla jsem velmi mile překvapena, jak všechno klaplo na jedničku :) Od přijetí objednávky, po rychlost dodání a hlavně musím pochválit kvalitu produktů. Charitativní tričko s pejskem jsem si moc zamilovala a asi ho neteři k Vánocům nedám :) Moc chválím a přeji, ať se obchůdku a hlavně majitelům moc daří :)
B
Barbora
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2020
S produkty jsme spokojeni. Reklamovali jsme dvě trička jen kvůli malé velikosti a vše proběhlo vpořádku.
M
Marylin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2020
Spokojenost.
Délka vyřízení objednávky je trochu náročnější, ale pokud s tím počítáte, tak není problém.
Výrobky vypadají krásně.
Uvidíme po vyprání.
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2020
Rychlé vyřízení objednávky, kvalitní materiál i potisk.
V
Vencka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2020
Rychlé vyřízení objednávky, pěkný materiál a obrázek nádherný.
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2020
Velmi rychlé vyřízení, krásný potisk
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2020
Maximální spokojenost.
SM
Sylva Mielcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2020
Spokojenost ☺
+ spolehlivost
JL
Jana Lorencová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2020
Maximální spokojenost.
Trička jsou krásná!
Doporučuji!
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2020
Výborná komunikace, milé jednání a skvělá trička!
+ Skvele
PH
Petra Halová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2020
Vše bylo rychlé a trička jsou kvalitní.
