Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1486 hodnocení
5
1435x
4
10x
3
12x
2
4x
1
25x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Byla to moje prvni objednavka a jsem spokojena.
K
Katarína
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
Veľmi spokojná :)
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
Velmi spokojená.
Z
Zuzka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
Jsem velmi spokojena, mohu jen doporučit :)
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
Byla jsem spokojena. urcite doporucuji.
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2020
Jsewm velice spokojená, krásné věci, výborná kvalita. Doporučuji !!!
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2020
S nákupem jsem byla velmi spokojená, materiál triček je úžasný a na dotek příjemně měkký. Potisk vypadá velmi hezky a kvalitně a už se moc těším, až budou trička pod stromečkem rozbalená jako dárek ???? Děkuji Laniga, určitě to nebyl můj poslední nákup!
Rychlé vyřízení
V
Viktória
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2020
Veľmi spokojná
+ Pěkný design
+ Doručení včas
+ Podle toho, co se píše na stránkách se vyrábí až na objednávku => není problém s dostupností.
- Vypadá to, že velikosti jsou o chlup menší, než bývá zvykem
LL
Lenka Limanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2020
Velmi
LO
Lenka Oudová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2020
Velice se mi líbí - kvalita produktu, rychlé a přehledné vyřízení objednávky, rychlé dodání. Moc Vám fandím. Hezké Vánoce:)
L
Lada
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2020
????
M
missana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2020
Vše OK, jen velikost trochu menší než bych od 2XL očekávala. Snad padne.
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2020
Jsem spoko, tisk super, super i materiál triček, pevnější a kvalitní. Tričko nezasmárdne ani po celým dni (12 h) v práci. Dámský střih je celkově užší a míň projmutý, než jsem zvyklá.
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2020
Jsem spokojena, krásné potisky na pevném materiálu.
L
Liška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2020
hodně :-)
IP
Ivona Pyšková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2020
Max.spokojenost.
T
Tereza B.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2020
rychlé vyřízení a dodání, hrníček opatrně zabalený, tričko úplně skvělé, sedí, příjemný materiál
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.12.2020
Bomba ????
