O nás

Vítáme Tě na našich stránkách. Pokud se chceš dozvědět více o tom, co děláme, kdo jsme a jak fungujeme, pak jsi tady správně.

Naše skromná malá rodinná dílna se zabývá výrobou originálních a tématických textilních výrobků.

Grafika nás baví, živí nás, a proto se naše grafické dovednosti promítnou na každém kousku navrhovaného produktu.

Najdeš nás v Ostravě – Hrabové v malé dílně v areálu firmy Č.V. Prototyp s.r.o. na ulici U Řeky 694. Dále také na facebooku nebo na instagramu.

Pokud Tě naše práce zajímá, neváhej a sleduj nás.

JAK TO U NÁS CHODÍ?

Nejsme obyčejný e-shop jako každý jiný. Snažíme se dělat především vše co je nám blízké, děláme nebo milujeme i my sami. Podle sortimentu můžeš odvodit většinu našich koníčků a zájmů. Grafické návrhy na každé triko si děláme sami u nás v naší dílně s láskou a pílí. Snažíme se vytvářet svůj vlastní sortiment a být tak originální a jedineční.

Nejsme a ani nechceme být velkovýroba a velkoprodejna. Jsme malá firma a chceme si zakládat na tom, aby naše textilní produkty byly vždy originální a jedinečné, zkrátka takové, jaké ve velkých supermarketech jen tak nenajdeš. Proto u nás opravdu nevyrábíme v příliš velkém objemu, nejsme velkovýroba a tiskneme prakticky po kusech.

Objednáš-li si u nás, rozhodně nebudeš litovat. Je tu ale pár věcí, které bys měl/a vědět, než objednávku učiníš.

Máme spoustu motivů k potisku a spoustu typů a střihů textilu. Odebíráme textil od různých dodavatelů, které máme důkladně prověřené, otestované a víme, že jejich textil odpovídá kvalitě, kterou žádáme. Nicméně ne všechny produkty máme vždy skladem a jejich dodací lhůty se liší. Proč to tak je se dozvíš níže.

Funguje to u nás tak, že trička a další textilie tiskneme a zdobíme až přímo u nás, a až poté, co u nás učiníš objednávku. Takže když objednáš právě teď, tak my vezmeme čisté triko nebo jiný kus textilu z našeho skladu a natiskneme na něj motiv, který sis u nás vybral. To, že Tvé triko tiskneme až po učiněné objednávce nám dává i částečně možnost lehce potisk upravit dle Tvého přání. Přeješ-li si nějakou lehkou změnu na potisku(přidat nápis, změnit barvu potisku, barvu textilu nebo typ textilu) napiš nám své přání do poznámky u objednávky.

Určitě si také všimneš u každého produktu zmíněné dodací lhůty. Vzhledem k tomu, že textil u nás tiskneme až po přijetí objednávky a nemáme skladové zásoby od každého potisku, tak dodací lhůty jsou o něco delší než u jiných e-shopů. Můžeš si tedy počkat v rozmezí od 5 až do 14 pracovních dnů. I přesto, že si počkáš, tak Ti zaručujeme, že budeš spokojen! A když ne? Tak Ti bez váhání vrátíme peníze.
I přes dlouhou dodací lhůtu se vždy snažíme dodávat zboží našim zákazníkům v co nejkratší možné době a snažíme se dodávat do 5 pracovních dnů. Nicméně v období před Vánoci a po Novém roce raději počítej s tou delší variantou.

Můžeš si u nás zvolit i různé typy platby. Můžeš platit převodem, ušetříš tak na poštovném. Nebo můžeš platit dobírkou. Při platbě převodem začínáme Tvou objednávku vyřizovat, tudíž tisknout a tvořit, až v momentě, kdy je platba připsána na náš bankovní účet a dodací lhůta 5-14 dnů začíná plynout až od tohoto momentu. Platbu dohledáváme pomocí variabilního symbolu, kterým je číslo objednávky, nezapomeň proto vždy k platbě uvést variabilní symbol, abychom byli schopni objednávku bez komplikací vyřídit.
U dobírky dodací lhůta začíná plynout hned po odeslání objednávky. Více se také dočteš v sekci Doprava, platba a doba dodání v sekci INFO.

Doufáme, že budeš vždy spokojen a pokud by vznikl nějaký problém, věříme, že jej společně zvládneme vyřešit. Nic nás nezajímá víc, než spokojený zákazník. 🙂

LANIGA s.r.o.

KDO VLASTNĚ JSME?

Jsme malá rodinná firma, kterou jsme založili my dvě(ségry dvojčata) společně s naší maminkou bez jejíž podpory by dnes nefungoval tenhle super e-shop. :o)) Nápad vznikl již na střední škole, ale pořádně jsme jej začali realizovat až o pár let později. Začínali jsme s propagační grafikou, ale jak už to tak bývá, život je nevyzpytatelný a občas Vám ukáže zcela jiný a v našem případě lepší směr.

LANIGA? Co to vlastně je? LANIGA je značka. Ale značka čeho? Značka oblečení? Ne ne.
LANIGA je značka designu, značka umění a uměleckého vyjádření, LANIGA je náš podpis, náš rukopis, který vkládáme do každého návrhu, který Ti prezentujeme, avšak ne na plátně, ale na textilu, který můžeš nosit. Jsme dvě sestry a všechny návrhy si tvoříme samy, proto věř, že nákupem na našem e-shopu rozhodně nepodpoříš komerční velkoprodejnu, ale malý e-shop umělkyň(pokud se takto můžeme označit) :o)))
Je nás tady jen pár a veškeré produkty vyrábíme s láskou, protože nás naše práce opravdu baví.

Jak už bylo řečeno zabýváme se potiskem textilu. Můžeš si u nás objednat různé textilní výrobky jako jsou: trička, tílka, mikiny, bundy, vesty, tepláky, legíny,  batůžky, tašky, vaky, peněženky, hrnečky a mnoho dalšího.
Produkty bereme vždy od prověřených a námi otestovaných dodavatelů. Veškeré nové produkty vždy podrobíme náročnému testování ještě předtím, než je zařadíme do prodeje.

Jde nám hlavně o to, aby každé tričko, mikina či jiný textilní výrobek vždy splnil všechna naše očekávání, požadavky na kvalitu zpracování a kvalitu materiálu.

Těší nás, když vidíme, že se Ti naše produkty líbí. Je to pro nás tou největší odměnou a budeme se dál snažit vyrábět produkty, kterými bychom Tě mohly ohromit a dostat do kolen.

Tak na co ještě čekáš? Šup a mrkej na náš E-Shop! :o))