O nás

Vítáme Tě na našich stránkách. Pokud se chceš dozvědět více o tom co děláme a kdo jsme, pak jsi tady správně.

Naše skromná malá dílna se zabývá výrobou originálních a tématických textilních výrobků.

Grafika nás baví, živí nás a proto se naše grafické dovednosti promítnou na každém kousku navrhovaného produktu.

Najdeš nás v Ostravě – Hrabové v malé dílně v areálu firmy Č.V.Prototyp s.r.o. na ulici U řeky 694. Dále také na facebooku nebo na instagramu.

Pokud Tě naše práce zajímá, neváhej a sleduj nás.

JAK TO U NÁS CHODÍ?

Nejsme obyčejný e-shop jako každý jiný. Snažíme se dělat především vše co je nám blízké, děláme nebo milujeme i my sami. Podle sortimentu můžeš odvodit většinu našich koníčků. Návrhy na každé triko si děláme sami u nás v naší dílně s láskou a pílí. Snažíme se vytvářet svůj vlastní sortiment a být tak originální a jedineční.

Objednáš-li si u nás, rozhodně nebudeš litovat. Je tu ale pár věcí, které bys měl vědět, než objednávku učiníš.

Máme spoustu návrhů a typů textilu, bereme textil od různých dodavatelů, které máme prověřené a víme, že jejich textil odpovídá kvalitě, kterou žádáme. Nicméně ne všechny produkty máme skladem a jejich dodací lhůty se liší.

Také bys měl vědět, že trička tiskneme až přímo u nás a až poté co u nás učiníš objednávku. Takže když objednáš teď, tak my vezmeme čisté triko nebo jiný kus textilu a natiskneme na něj motiv, který sis u nás vybral. To nám dává i částečně možnost lehce potisk upravit dle Tvého přání.

Určitě si také všimneš u každého produktu zmíněné dodací lhůty. Vzhledem k tomu, že textil u nás teprve potiskujeme, tak dodací lhůty jsou o něco delší než u jiných e-shopů. Můžeš si tedy počkat v rozmezí od 5 až do 14 pracovních dnů. I přesto, že si počkáš, tak Ti zaručujeme, že budeš spokojen! A když ne? Tak Ti bez váhání vrátíme peníze.
I přes dlouhou dodací lhůtu se vždy snažíme dodávat zboží našim klientům v co nejkratší možné době a snažíme se dodávat do 5 pracovních dnů. Nicméně v období před Vánoci a po Novém roce raději počítej s tou delší variantou.

Můžeš si u nás zvolit i různé typy platby. Můžeš platit převodem, ušetříš na poštovném. Nebo můžeš platit dobírkou. Při platbě převodem začínáme tvou zakázku vyřizovat, tudíž tisknout a tvořit až v momentě, kdy je platba připsána na náš bankovní účet a dodací lhůta 5-14 dnů se počítá až od doby, kdy je částka připsána na náš účet.
U dobírky dodací lhůta začíná hned po odeslání objednávky. Více se také dočteš v sekci Doprava, platba a doba dodání v sekci INFO.

Doufáme, že budeš vždy spokojen a pokud by vznikl nějaký problém, věříme, že jej společně zvládneme vyřešit. 🙂

LANIGA s.r.o.

KDO VLASTNĚ JSME?

Jak už bylo řečeno zabýváme se potiskem textilu. Můžeš si u nás objednat různé textilní výrobky jako jsou: trička, tílka, mikiny, bundy, vesty, tepláky, legíny, spodní prádlo, batůžky, tašky, peněženky, hrnečky a mnoho dalšího.
Produkty bereme vždy od prověřených dodavatelů.

Jde nám hlavně o to, aby každé tričko, mikina či jiný textilní výrobek vždy splnil všechna očekávání,  kvalitu zpracování a  materiálu.

A teď něco málo přímo o nás, aby jsi věděl s kým máš tu čest!

Jsme malá rodinná firma a skromná dílna. Ano, opravdu malá. Jsme dvě ségry, dvojčata, se stejnými zájmy, citem pro grafiku a umění. Vzhledem k tomu, že si výborně rozumíme a naprosto úžasně se doplňujeme, tak jsme se rozhodly, že to nenecháme jen tak. A zrodila se LANIGA. Těší nás, když vidíme, že se Ti naše produkty líbí. Je to pro nás tou největší odměnou a budeme se dál snažit vyrábět produkty, kterými bychom Tě mohly ohromit a dostat do kolen. 😛

Tak na co ještě čekáš? Šup a mrkej na náš E-Shop!