Objednal/a jsem si dvě trička. Obě velikosti jsou M, ale jedno je mi malé. Jak je to možné?

Hned vysvětlíme. 😉 Všechna naše trička mají sice stejné značení velikostí, ale není pravidlem, že ti Mko jiného typu bude taky sedět, i když si velikost M běžně kupuješ. Je tomu tak protože bereme trička od různých dodavatelů a každý to prostě šije trochu jinak.

Jak mám tedy objednat správnou velikost?

Úplně jednoduše. U každého našeho produktu máme v popisu velikostní tabulku daného typu trička. Velikost zjistíš tak, že si ze svého šatníku vytáhneš své oblíbené tričko, které ti sedí, rozložíš ho na rovný povrch, pečlivě porovnáš a změříš v místech jako na obrázku vpravo. Podle toho co naměříš, to pak porovnáš s rozměry u produktu. 😉

Přišlo mi tričko, které rozměrově neodpovídá napsané velikosti. Co s tím?

Jak se říká “I mistr tesař se někdy utne.”. Mohlo se stát, že došlo k našití špatného štítku na tričko. Tuto skutečnost bohužel neovlivníme. Neděje se často, ale kdyby přece jen, tak se nám ozvi. 😉

Vlastní štítky!

Ať víš od koho tričko vlastně máš, tiskneme na veškerý náš textil štítky s našim logem. Na štítku jsou všechny potřebné informace. Jen koukneš a hned vidíš, jestli je triko dámské nebo pánské, velikost … pochopitelně naše skvělé logo a taky jak máš tričko žehlit, prát, sušit a tak dále. Vzhled štítků se na různých tričkách může lišit.

Jak se o náš textil starat?

Naše trička, mikiny, kalhoty či kraťasy můžeš nosit, nenosit, prát, utírat s nimi nádobí nebo čistit auto – fantazii se meze nekladou. Jsou ale určité věci, které s nimi dělat nesmíš!

Trika, mikiny i ostatní oblečení můžeš prát v pračce. Prací prášek Ti zřejmě nedoporučíme, ale můžeme Ti doporučit prát na 30°- 40°. Ani více, ani méně! Dobře … méně teda můžeš, ale víc raději ne, oblečení by se mohlo poškodit a budeš z toho nešťastný/á Ty a my taky. Per vždy stejné odstíny barev spolu, ať se ti trika nezabarví.

Rozhodně dbej na to ať dáš oblečení do pračky NARUBY – což znamená, že potisk musí být uvnitř. Jde o to, že jak se to v té pračce mele, tak nechceme aby se potisk dostal do kontaktu s jiným oblečením, které by mohlo potisk poškodit nebo sešoupat.
Určitě nepoužívej bubnovou sušičku, naše oblečení se rádo suší na klasickém sušáku. 🙂
Nečisti textil chemicky a nepoužívej bělidla.

Co taky rozhodně musíš vědět je to, že trička i ostatní textil doporučujeme žehlit naruby a přes PEČÍCÍ PAPÍR. Pokud to uděláš jinak, potisk se ti speče a tričko můžeš vyhodit nebo použít třeba na podlahu (dobře saje). Spodní plocha žehličky by neměla být teplejší než 110°.

Jaké problémy mohou nastat?

Může se stát, že se potisk bude odlupovat. Nestává se to, ale výjimka potvrzuje pravidlo. V takovém případě nás kontaktuj a vyřešíme reklamaci. 🙂
Pokud Ti nebude vyhovovat velikost, tak se nám ozvi a provedeme výměnu.

Batohy, tašky, peněženky a jiné …

V našem e-shopu nabízíme mimo oblečení také vaky na záda, peněženky, tašky přes rameno, tašky pro pejskaře na venčení, ledvinky a další produkty.

O všechny tyto produkty je třeba pečovat s láskou, a proto prosím žádné z těchto produktů neper v pračce. Mohlo by dojít k poškození daného produktu nebo ostatního oblečení.

Tašky, vaky na záda, přenosné misky a ledvinky můžeš prát ručně. Dbej na to, ať z produktu vždy dobře vymyješ prací prostředek. Nepoužívej bělidla ani chemické čističe.

Peněženky rozhodně nesmíš prát! A to ani v pračce nebo ručně. Případné nečistoty z peněženky odstraň jen velmi lehce navlhčeným hadříkem a dej si pozor, aby se peněženka nepromočila.

Žádný z našich produktů nesmíš sušit v bubnové sušičce. Produkty, které nespadají do kategorie oblečení (tašky, vaky, peněženky, ledvinky, přenosné misky atd.) NESMÍŠ ŽEHLIT!

Pokud nedodržíš tyto pokyny údržby, riskuješ trvalé znehodnocení produktu a v případě reklamace hrozí její zamítnutí.

Nevíš-li si s čímkoliv rady, zeptej se nás a my Ti poradíme. 🙂 Dotazy a pochybnosti ohledně údržby piš na info@lanigaart.cz, na náš facebook nebo nás kontaktuj telefonicky.